Zaopatrzenie utrzymania ruchu - Magazyn konsygnacyjny

Jeżeli jesteś zainteresowany redukcją wartości swojego magazynu lub najzwyczajniej w świecie brakuje Ci już na nim miejsca albo nie jesteś w stanie zapanować nad tym kto, ile i o jakiej wartości części pobrał na dany obszar/maszynę to posiadamy gotowe rozwiązanie na wszystkie Twoje problemy.

Posiadamy w swojej ofercie maszyny dystrybucyjne w oparciu o które jesteśmy w stanie zbudować inteligentny magazyn do którego zasobów będziesz miał dostęp zawsze i wszędzie a jednym kliknięciem zostanie wygenerowany raport za dowolny okres z wykazem części, ich wartością i maszyną/obszarem na który zostały ulokowane przez konkretne osoby.

W oparciu o maszyny dystrybucyjne jesteśmy w stanie zbudować magazyn dostosowany do Twoich potrzeb który może być rozlokowany po całej powierzchni fabryki magazynując części od kilku gram do kilkudziesięciu kg najbliżej obszaru w którym są regularnie wykorzystywane a wszystko po to aby zoptymalizować czas potrzebny na pobranie komponentów niezbędnych do usunięcia awarii.

Do wszystkich elementów znajdujących się w maszynach będą mieli dostęp tylko uprawnione do tego osoby logując się do maszyn za pomocą aktualnie wykorzystywanych kart pracowniczych. Uprawnienia na poszczególne grupy produktów mogą być nadawane w sposób dowolny zgonie z aktualnie panującą na teranie zakładu organizacją np. Operator, Mechanik, Automatyk.

Osoba pobierająca element będzie korzystała z przejrzystego wygodnego interfejsu na panelu dotykowym który wymusi na osobie aby pobierając nowy element np. zwróciła stary jeżeli może być poddany regeneracji bądź jego wartość jest duża oraz aby podała konkretną maszynę bądź obszar na który ona trafi oraz przyczynę np. numer awarii z wewnętrznego systemu. A to wszystko po to aby z odpowiednim interwałem bądź na każde żądanie został wygenerowany raport za dany okres z konkretnymi pozycjami i ich wartościami jakie zostały z magazyny zdjęte i z jakiej przyczyny/awarii.

Magazyn w formie codziennego raportu wyrzuci również informację który pozycje spadły poniżej minimalnej ich ilości aby móc na bieżąco go uzupełniać jednocześnie trzymając minimalną ilość komponentów na jego stanie.

Świadczymy usługi zarówno w postaci budowy samego magazynu jak i jego utrzymania dostarczając do niego podzespoły automatyki przemysłowej czołowych producentów.

Jeżeli te wszystkie argumenty do Ciebie przemawiają zachęcamy do kontaktu abyśmy mogli przygotować atrakcyjną dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę.

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Generała Stanisława Maczka 9

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron