Skup automatyki

Pomagamy w optymalizacji magazynów, poprzez skup zalegającej automatyki przemysłowej, jeżeli masz problem z zalegającą elektroniką na magazynie, bądź chcesz się pozbyć maszyn lub ich elementów zachęcamy do kontaktu .

Proponujemy różne formy wykupu urządzeń np.:

  • Wykup na podstawie faktury sprzedaży

  • Wymiana za inne aktualnie wykorzystywane urządzenia w firmie nowe lub używane

  • Konwersja wartości wykupowanego sprzętu na nasze usługi

  • Przyjęcie urządzeń w komis i rozliczenie na podstawie faktycznych kwot sprzedaży urządzeń

Skupujemy urządzenia zarówno nowe jak i używane, sprawne bądź uszkodzone, jeżeli chcesz się pozbyć zalegającej elektroniki nie zwlekaj i odezwij się do nas a pozbywając się problemu zyskasz trochę gotówki.

Jeżeli urządzenia wciąż znajdują się na maszynie to nie jest dla nas problem ponieważ bardzo chętnie przyjedziemy zdemontujemy je i zinwentaryzujemy je za Ciebie a jeżeli będziesz chciał się ich pozbyć błyskawicznie od razu możemy umówić się na zadawalającą obie strony cenę a my już zajmiemy się resztą

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Generała Stanisława Maczka 9

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron