Lampy bakteriobójcze i wirusobójcze UVC

Poznaj lampy sterylizujące serii AirPure:
Przepływowe lampy bakteriobójcze UVC oraz lampy UVC bezpośredniego działania

Przepływowe lampy bakteriobójcze UVC:

Lampy przepływowe służą do sterylizacji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.

Zabudowany wentylator wymusza przepływ powietrza przez komorę z promiennikami UV-C skutecznie dezaktywując wirusy, bakterie i grzyby.

Zamknięta obudowa pozwala na przebywanie ludzi w pomieszczeniu, w którym pracuje urządzenie. Lampy wyposażone są w filtry przeciw pyłkowe. Możliwy jest montaż naścienny (pionowy lub poziomy) lub na statywie.

Lampy UVC bezpośredniego działania:

Lampy bezpośredniego działania służą do sterylizacji pomieszczeń podczas nieobecności ludzi i zwierząt. Skutecznie dezynfekują powierzchnie oraz powietrze dezaktywując grzyby, bakterie i wirusy.

Uruchamiane mogą być zdalnie lub z opóźnieniem, które umożliwia bezpieczne opuszczenie pomieszczenia. Możliwy jest montaż naścienny (pionowy lub poziomy) lub na statywie. Kąt pochylenia regulowany ręcznie.

Lampy sterylizująca wykorzystywane są w szpitalach, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych oraz wszędzie tam gdzie konieczne jest zachowanie czystości.

Lampy mogą być z powodzeniem wykorzystywane w miejscach gromadzenia się ludzi jak np.:

- biura

- stołówki

- szatnie 

- zakłady Usługowe

Lampy te wówczas skutecznie eliminują zagrożenia mikrobiologiczne zwiększając bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w Katalogu produktów.

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Grodeckiego 7

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron