Przepływowa lampa bakteriobójcza UVC Air Pure - Simple [2x55W] PRG

Przepływowa lampa bakteriobójcza UVC Air Pure - Simple [2x55W] PRG

Cena netto
1340.00 PLN

Nr katalogowy

Opis produktu

Witam,

W ofercie nasza przepływowa lampa bakteriobójcza UVC - Air Pure Simple* w wersji PRG lampa jest gotowa do montażu ściennego bądź sufitowego ale istnieje również możliwość zakupu praktycznego statywu przejezdnego - lampa wyposażona jest w programator czasu pracy.

Urządzenie wyposażone jest w dwa promienniki o mocy 2x55W       ( Promienniki producentów Osram bądź Philips )

Urządzenia sprzedawane są z deklaracją CE, instrukcją obsługi w języku polskim oraz kartą gwarancyjną 24 miesiące.

Działanie: Dzięki zastosowaniu specjalnych promiennikióW nadfioletu generowana długość fali o dominującej wartości to 254nm skutecznie i ekologicznie odkaża powietrze bez środków chemicznych

- zastosowany wymiennik powietrza zapewnia skuteczność działania do 100[m3]

- obsługiwana powierzchnia - do 40[m2]

- gwarantowana żywotność promienników - 8000 h

- model wyposażony jest w sterownik z programatorem czasu pracy lampy ( Model PRG - możliwość parametryzacji kalendaża czasu pracy lampy)

- zastosowanie statywu pozwala na łatwe przemieszczanie lampy. Statyw posiada również możliwość regulacji wysokości. Statyw pasuje do wszystkich urządzeń - dostępny na innej aukcji

Zastosowane wysokiej jakości materiały nadają urządzeniu estetyczny wygląd jak również ułatwiają zachowanie czystości powierzchni. Zdjęcia zamieszczone w aukcji ukazują jak urządzenia dobrze potrafią się wkomponować w wielu gabinetach oraz biurach, nadając estetycznego wyglądu, zarazem zapewniając osobą przebywającym w środku bezpieczeństwo.

Wymiary [S x DŁ x G]: 1255 x 225 x 100

*Lampa nie posiada licznika pracy promienników, które w przypadku pracy lampy do 12 h dziennie należy wymienić prewencyjnie raz na 2 lata natomiast przy pracy lampy 24 h na dobę promienniki należy wymieniać raz do roku.

Zachęcamy do kupna !

W przypadku większej ilości zamówień cena może ulec zmianie.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami.

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Grodeckiego 7

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron