Przepływowa lampa bakteriobójcza UVC Air Pure - Simple [2x25W] STD

Przepływowa lampa bakteriobójcza UVC Air Pure - Simple [2x25W] STD

Cena netto
1029.00 PLN

Nr katalogowy

Opis produktu

Witam,

W ofercie nasza przepływowa lampa bakteriobójcza UVC - Air Pure Simple w wersji STD lampa jest gotowa do montażu ściennego bądź sufitowego ale istnieje również możliwość zakupu praktycznego statywu przejezdnego oraz modułu włączenia lampy za pomoca pilota jako dotatkowe opcję.

W trakcie pracy lampy możemy normalnie przebywać w pomieszczeniu ponieważ sterylizacja powietrza odbywa się wewnątrz lampy w specjalnej komoże a wydajny układ wentylacyjny gwarantuje skuteczną cyrkulację powietrza.

Urządzenie wyposażone jest w dwa promienniki o mocy 2x25W       ( Promienniki producentów Osram bądź Philips )

Urządzenia sprzedawane są z deklaracją CE, instrukcją obsługi w języku polskim oraz kartą gwarancyjną 24 miesięce.

Działanie: Dzięki zastosowaniu specjalnych promiennikiów nadfioletu (generowana długość fali o wartości 254nm) skutecznie i ekologicznie sterylizuje powietrze bez środków chemicznych

- zastosowany wymiennik powietrza zapewnia skuteczność działania do 62,5[m3]

- obsługiwana powierzchnia - do 25[m2]

- gwarantowana żywotność promienników - 8000 h

-Zasilanie: 12/24 VDC, 230 VAC - Standardowo lampa sprzedawana w opcji 230 V AC

-Moc całkowita: 65W

-Promiennik UV-C:2 x  TUV T8 25W

- zastosowanie statywu pozwala na łatwe przemieszczanie lampy. Statyw posiada również możliwość regulacji wysokości. Statyw pasuje do wszystkich urządzeń - dostępny na innej aukcji

Model bez statywu można zamocować na ścianie lub suficie.

Zastosowane wysokiej jakości materiały nadają urządzeniu estetyczny wygląd jak również ułatwiają zachowanie czystości powierzchni. Zdjęcia zamieszczone w aukcji ukazują jak urządzenia dobrze potrafią się wkomponować w wielu gabinetach oraz biurach, nadając estetycznego wyglądu, zarazem zapewniając osobą przebywającym w środku bezpieczeństwo.

Wymiary [S x DŁ x G]: 725 x 225 x 100

*Lampa nie posiada licznika pracy promienników, które w przypadku pracy lampy do 12 h dziennie należy wymienić prewencyjnie raz na 2 lata natomiast przy pracy lampy 24 h na dobę promienniki należy wymieniać raz do roku.

Zachęcamy do kupna !

W przypadku większej ilości zamówień cena może ulec zmianie.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami.

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Grodeckiego 7

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron