lampa bakteriobójcza bezpośredniego działania UVC Air Pure [2x55W]

lampa bakteriobójcza bezpośredniego działania UVC Air Pure [2x55W]

Cena netto
869.99 PLN

Nr katalogowy

Opis produktu

W ofercie bakteriobójcza lampa UV-C [2x55W] bezpośredniego działania akcesoria oraz inne modele dostępne w różnych konfiguracjach na innych aukcjach.

Urządzenie wyposażone jest w dwa promienniki o mocy 2x55W       ( Promienniki producentów Osram bądź Philips )

UWAGA!! : Podczas pracy urządzenia nie można znajdować się wewnątrz pomieszczenia ze względu na szkodliwe promieniowanie.

Urządzenia sprzedawane są z deklaracją CE, instrukcją obsługi w języku polskim oraz kartą gwarancyjną 12 miesięcy.

Działanie: Dzięki zastosowaniu specjalnych promiennikiów nadfioletu generowana długość fali o dominującej wartości 254nm skutecznie i ekologicznie odkaża powietrze bez środków chemicznych. 

- dezynfekowana powierzchnia do 30[m2]

- żywotność promienników – 9000[h]

- licznik czasu pracy promienników

- sygnalizator zużycia promienników w postaci czerwonej diody na urządzeniu

- urządzenie można montować na ścianie lub suficie dodatkowo możliwa regulacja kąta ustawienia lampy

Zastosowanie statywu pozwala na łatwe przemieszczanie lampy. Statyw posiada również możliwość regulacji wysokości. Statyw pasuje do wszystkich urządzeń - dostępny na innej aukcji

W celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania urządzenia istnieje możliwość zakupienia modułu sterowania pilotem które pozwala na zdalne sterowanie pracą urządzenia.

Moduł sterowania pilotem dostępny na naszej aukcji.

Zachęcamy do kupna !

W przypadku większej ilości zamówień cena może ulec zmianie.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami.

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Grodeckiego 7

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron