Kontrola wizyjna - Systemy wizyjne

Jeżeli szukasz firmy która miała by dla Ciebie wykonać aplikacje w oparciu o systemy wizyjne Marki COGNEX bądź KEYENCE to zapraszamy do kontaktu. Mamy w swoim gronie inżynierów którzy są wyspecjalizowani w tego typu aplikacjach więc bardzo chętnie przyjedziemy, dobierzemy odpowiedni sprzęt i wycenimy tego typu projekt dla Ciebie realizując go kompleksowo.

System wizyjny to układ współpracujących ze sobą urządzeń elektronicznych, których zadaniem jest automatyczna analiza wizyjna otoczenia na wzór zmysłu wzroku ludzi. Przemysłowy system wizyjny służy do rozpoznawania cech fizycznych badanego obiektu takich jak: kształt, kolor, wymiary, stan powierzchni( połysk, chropowatość, nadruk itd.).

automatyka przemysłowa

 

Kontakt z nami

 

biuro@ajautomation.pl

 

+48 502 854 185

 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Generała Stanisława Maczka 9

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AjAutomation" z siedzibą w ul. Grodeckiego 7, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Mapa witryny
(C) 2019 AJ Automation- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron